rakan-rakan bloggers

Saturday, December 18, 2010

kegilaan aku!!

anehaseyo..miooww..haha lme ak x update blog..windu maa..skrg ni ak de hobi baru..nak tau ape?jeng..jeng..jeng..dok tngok video klip super junor smbil berangan sorang2 hahaha..ape best nye super junior??perhh dorang ni cute2 maa..kmpulan dr korea..ak paling minat eun yuk ngan dong hae..wahh kelass gitu..mmg comel gler r...nak meletop jantung ak bile tngok video klip lagu happinest..perhh comel x henggat..munie ngan seha da x larat da mlayan ak tngok video klip tu..byg kn r dorang yg sweet tu wat gaya comel dlm video klip tu..aduss tersentuh ati wanita aku nih dup..dap2 je ak ase..nk mlompat2 pon ade..kibum lak mr.cold..cute tp cold..ah suke2..i lovin it...papepon..pakwe 1st ak ialah dong hae..2nd eun yuk,3rd ialah kibum..haha wish kat oppa sume gud luck!!

ni laa die dong hae oppa..sweet kan owcchhh


                                                            Fullname: Lee, Dong Hae

                                                         Date of Birth: October 15, 1986

                                                   Hometown: Mokpo, Jeollanam Do, South Korea

                                                                  Voice Type: Tenor

ni die oppa eun hyuk..comel nye oppa ak nih..
Real Name: Lee, Hyuk Jae

Stage Name: Eun Hyuk

Date of Birth: April 04, 1986

Hometown: Seoul, South Korea

Voice Type: Tenor


ni kibum oppa..sweet kan.hwaaaa jatuh chenta aku dbwat nye


Fullname: Kim, Ki Bum

Date of Birth: August 21, 1987

Hometown: Seoul, South Korea

Voice Type: Bass

Official Website: http://www.actorkibum.com

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Miss Nuffnang

There was an error in this gadget